29. apríla 2015
Informácia Výsledky Testovania 9 sú už dostupné
Základné a stredné školy si môžu výledky prevziať na portáli Testovania 9 alebo o ne požiadať na spádovom ŠVS prostredníctvom rodných čísel žiakov.
8. apríla 2015
Informácia ŠVS Bratislava sa presťahovalo.
Školské výpočtové stredisko Bratislava sa presťahovalo do priestorov bývalého ÚIPŠ. Nová adresa je:

CVTI SR - ŠVS
Staré grunty 52

Zmenili sa aj
telefonické kontakty
17. marca 2015
Informácia Maturita - témy a zadania písomnej formy internej časti
Materiály nájdete na TEJTO STRÁNKE
12. februára 2015
Informácia Maturita 2015 - pokyny
Na stránke maturity sú zverejnené aktualizované pokyny a ďalšie materiály k MS 2015.
30. januára 2015
Informácia Regionálne kolo FLL ligy robotov-video
Pozrite si videozostrih z regionálneho kola robotickej súťaže žiakov základných škôl, ktoré sa uskutočnilo 22.1.2015 v Banskej Bystrici.
15. januára 2015
Informácia Aktualizácia portálu Mapa regionálneho školstva
Dnes prebehla aktualizácia údajovej základne portálu Mapa regionálneho školstva podľa stavu údajov k decembru 2014. Portál sa náchádza na adrese Mapa regionálneho školstva
29. decembra 2014
Informácia Regionálne kolo FIRST LEGO League-súťaž robotov, pre žiakov ZŠ a SŠ.
CVTI SR - Školské výpočtové stredisko v Banskej Bystrici bude dňa 22.1.2015 organizátorom regionálneho kola súťaže robotov , FIRST LEGO League na Slovensku. FLL je najväčšia robotická súťaž pre mladých vo veku 10-16 rokov. Zúčastňujú sa jej desaťtísíce detí na celom svete a najlepšie tímy postupujú do ďalších - semifinálových a finálových kôl, prípadne až na celosvetový festival. Aj tento rok sú zadané nové úlohy a mladí sa vo svojich triedach/kluboch pripravujú v tímoch - postavia a naprogramujú roboty, postavené zo stavebníc LEGO, a trénujú na súťaž. Súťaž spočíva v turnaji, ktorý pozostáva zo štyroch rovnocenne hodnotených častí:Robot-design,robot-game,prezentácia výskumného projektu,tímová práca. Do súťaže v Banskej Bystrici je prihlásených 13 tímov (v počte cca.130 žiakov základných a stredných škôl).Viac informácií ziskate tu.
21. novembra 2014
Informácia Odstávka web stránky
V dňoch 24.-26.11. budú výpadky web stránky z dôvodu plánovaných prác na elektrických zariadeniach.